Haber

Ana Menü

Trig Yazdır E-mail

Trig AvionicsTrig Avinonics Limited Ocak 2004 tarihinde genel havacılık sektörüne modern aviyonikler sunmak amacıyla kurulmuştur.

İskoçya Edinburgh merkezli Trig genel havacılık aviyonik ürünlerde varolan ve ortaya çıkan gereksinimlere düşük güç tüketimli, ileri teknolojili çözümler üretme konusunda uzmanlık sahibidir. Trig bir limited şirkettir.

 

TT21 Mode S Transponder

TT21 sistemi Trig'in sunduğu en küçük, en hafif, Mode S genel havacılık transponderıdır. Bütünleşik  bir irtifa kodlayıcısının da yer aldığı  bu iki parçalı sistem en küçük hava aracına dahi yerleştirilebilir ve tüm bu özelliklerine ilaveten  tam  onaylı olup, tüm transponder gereksinimlerine tam uygunluk göstermektedir.

Trig TT21 Mode S Transponder

TT22 Mode S Transponder

Satış rekorları kıran TT21 Mode S transponderın tasarım ve teknolojisine dayanmaktadır. TT22’nin Sınıf 1 kategorisine girmesini de sağlayan verici çıkış gücünün daha yüksek olması, TT21 ile arasındaki temel fark olarak karşımıza çıkmaktadır. Sınıf 1 transponderlar 175 knottan daha hızlı seyir eden ve 15.000 feet’ten daha yüksek irtifalarda uçan yüksek performanslı hava araçlarında kullanılmaktadır.

Trig TT22 Mode S Transponder

TT31 Mode S Transponder

Revaçta olan TT31, standart boyutlu Sınıf 1 Mode S transponderdır. TT31, KT76A ile aynı montaj tablasına takılma imkanı sunarak, hem yenileştirme hem de yeni montaj projeleri için olağanüstü bir alternatif olarak öne çıkmaktadır

Trig TT31 Mode S Transponder

www.trig-avionics.com

 

ZİYARETÇİ

© 2017 EMAIR HAVACILIK