Haber

Ana Menü

Ana Sayfa arrow Satış arrow Cessna arrow Single Engine
Single Engine Yazdır E-mail

Single Engine 

Dünya üzerinde hepimizin sayılı zamanı var. Ya bu zamanı akıllıca kullanırız, ya da akıp gitmesini seyrederiz. Size zamanınızı akıllıca kullanmanızda yardımcı olmak istiyoruz. Çünkü Cessna'nın tek motorlu Single Engine modelleri, maceralarınızın limitlerini esnetmenize yardımcı olur, zamanınıza zaman katar. Bir otomobilden 2 kat daha hızlı yolculuk ederek, yolların ulaşamadığı yerlere ulaşarak.

Başka bir şehirdeki bir maça gittiğinizi ve akşam yatma saatiniz geldiğinde tekrar evinizde olduğunuzu düşünün. Hafta sonu için uzaktaki dağ evinize veya yazlığınıza gittiğinizi düşünün. Hatta uzak bir şehirdeki toplantınıza katılıp, akşam yemeğini ailenizle birlikte evinizde yediğinizi.

Bütün bunların ötesinde, Cessna Single Engine modellerinin işletim maliyetleri beklentilerinizden çok daha düşük. Size sağlayacağı imkanları düşündüğünüzde daha da ekonomik. Ailenize ve arkadaşlarınıza ayırabileceğiniz daha fazla zaman, daha verimli çalışma imkanları, ve tabii ki eğlence için de daha fazla zaman.

Bir Cessna Single Engine modelinin yaşamınıza neler katabileceğini keşfetmek istediğinizde bize ulaşın. Yeni bir Cessna'nın ödeyeceğiniz her kuruşa değer olduğunu göreceksiniz.

 

Anket

Size göre 'Efsane' tek piston motorlu Cessna modeli...
 

ZİYARETÇİ

© 2017 EMAIR HAVACILIK